Zamów przez internet

Możesz przesłać plik do wydruku, oprawy pracy, bindowania. W treści wiadomości opisz w jaki sposób mamy wykonać Twoje zlecenie np. Wydruk dwustronny czy jednostronny, kolorowy czy czarnobiały, jaki rodzaj oprawy, ile kopii itd.

Nowość! Zamówienie druku z wysyłką.
Składając zamówienie poinformuj nas czy chcesz abyśmy wysłali Ci wydrukowane materiały. Wygenerujemy dla Ciebie zamówienie indywidualne w naszym sklepie, gdzie dokonasz płatności online i zamówisz dostawę na wskazany adres lub do wybranego paczkomatu.

 

Zapytaj / Zamów przez internet:

Zamówienie lub zapytanie dotyczące naszych usług możesz złożyć przez formularz, lub wysłać do nas tradycyjnym mailem: nanducafe@gmail.com
Aby zamówić kubek / kufel z nadrukiem skorzystaj z zakładki "sklep". Kliknij tu, aby zamówić kubek z nadrukiem

 

  Hasło - słowo klucz potrzebne do odbioru zlecenia (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer kontaktowy (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  Załącz plik 1

  Załącz plik 2

  lub podaj link do pobrania (Google Drive, Dropbox lub WeTransfer)

     Informujemy, że podane przez Państwa dane osobowe  będą przetwarzane i administrowane zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich informacji (nazwa RODO) oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE przez firmę Monika Wiktor "DODO" z siedzibą przy ul. Zdunów 18E/2 w (30-428) Krakowie w przypadku złożenia drogą elektroniczną zamówienia / zapytania (o naszą ofertę, wycenę itd.) w celu komunikacji z Państwem aby ustalić szczegóły zamówienia / zapytania, poinformować o gotowości zlecenia.
  Wszelkie udostępnione nam przez Państwa dane są bezpowrotnie usuwane po zakończeniu procesu realizacji zlecenia / informacyjnego (dot. zapytania).

  Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Informujemy, iż przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania i usunięcia swoich danych osobowych.
  Dane udostępnione przez Panią/a nie będą udostępniane podmiotom trzecim i nie będą przetwarzane przez naszą ani żadną inną firmę w celach marketingowych. Bo jesteśmy fajni i nie molestujemy ludzi reklamami 🙂
  A Wasze bezpieczeństwo jest dla nas bardzo ważne.


  Nadruki
  O nas
  Kontakt
  Cennik