Poznaj Nandu

Kubki z nadrukiem, Ksero, Druk, Oprawa prac, fax, laminowanie, skan, artykuły biurowe

O nas:

Nandu to mały punkt poligraficzny, ale wielki w swoim sercu! Wykonujemy podstawowe usługi takie jak: ksero, druk, bindowanie, oprawy prac, laminowanie, skan, fax. Od wielu lat robimy kubki z nadrukami. Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta. Dbamy o wysoką jakość wykonywanych usług i o to aby Wasze zamówienia były realizowane jak najszybciej. W naszej ofercie znajdziecie również artykuły biurowe: długopisy, ołówki, kredki, nożyczki, klej, zeszyty, teczki i wiele innych.

Troszkę historii:

W 2002 r. pewne rodzeństwo wpadło na pomysł "zróbmy coś fajnego". I tak powstała kafejka internetowa nandu. Z czasem poszerzaliśmy naszą działalność o drukowanie i ksero, bindowanie i oprawy, później pojawił się asortyment biurowy (który również się poszerza w miarę zapotrzebowania), następnie usługa FAX-u i VOIP, zaczęliśmy drukować ulotki, plakaty i inne materiały reklamowe, a najmłodszym naszym "projektem" są nadruki na kubeczkach. W dniu dzisiejszym już nie można powiedzieć o nandu, że jest kafejką internetową czy zwykłym punktem ksero. Przetrwaliśmy różne chwile, bywało dobrze, czasem gorzej. Gorsze momenty zmusiły nas do zmiany lokalu (z mojego ulubionego punktu przy ul. Wiślnej 6 - piękny duży lokal z antresolą, do nieco mniejszego i mniej przyjemnego miejsca w bramie obok przy ul. Wiślnej 4, gdzie żeby do nas dotrzeć trzeba było wędrować korytarzem za namalowanymi śladami stópek). W 2015 przenieśliśmy się do nowego lokalu przy ul. Gołebiej 10.

Od właścicielki

Od dziecka marzyłam o tym, aby założyć własną firmę. Od pierwszej wizyty w wielkiej drukarni wiedziałam, że chcę pracować w branży poligraficznej. W nandu pracowałam wiele lat, nie dlatego, że nie miałam innych opcji, czy nie stać mnie na więcej, lecz dlatego, że uwielbiam tą pracę (zawsze dzieje się coś ciekawego; każdego dnia trzeba się zmierzyć z różnymi "wyzwaniami"; po wielu latach pracy tu nadal nie mogę powiedzieć, że nic nie jest w stanie mnie zaskoczyć; ale to co najbardziej lubię - to widok uśmiechniętych twarzy zadowolonych klientów). Każdemu życzę takiej pracy - wychodząc z domu cieszę się, że idę do pracy i trudno mi się z nią rozstawać. To nie jest pracoholizm, lecz przyciąga mnie tu wspaniała atmosfera jaką razem tworzymy (przede wszystkim Wy - nasi Goście i my - obsługa). Od niedawna mogę powiedzieć "moje nandu" i obiecuję wkładać całe serce w to, aby nandu było tak wspaniałe jakim je pamiętam z początków mojej pracy

Kubki z nadrukiem, Ksero, Druk, Oprawa prac, fax, laminowanie, skan, artykuły biurowe

Cennik

Kontakt

Galeria