Zamów przez internet

 

Zamów wydruk przez internet:

Przez poniższy formularz możesz złożyć zamówienie na wydruk dokumentów, plakatów, ulotek, wizytówek itd.
Kubki i inne gadżety z nadrukiem zamówisz w naszym sklepiehttps://nandu.pl/sklep/ gdzie możesz wgrać swoją własna grafikę lub przygotować projekt w naszym kreatorze.

Pamiętaj! W treści wiadomości opisz w jaki sposób mamy wykonać Twoje zlecenie np. Wydruk dwustronny czy jednostronny, kolorowy czy czarnobiały, jaki rodzaj oprawy, ile kopii itd.

 

Zamówienie druku z wysyłką.
Składając zamówienie poinformuj nas, czy chcesz abyśmy wysłali Ci wydrukowane materiały na wskazany adres. Wycenimy dla Ciebie zamówienie i prześlemy link do rozliczenia.

Uruchamianie Kuriera Plików...
(w przypadku problemów przejdź na proste
przesyłanie plików
). Informujemy, że podane przez Państwa dane osobowe  będą przetwarzane i administrowane zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich informacji (nazwa RODO) oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE przez firmę Monika Wiktor "DODO" z siedzibą przy ul. Zdunów 18E/2 w (30-428) Krakowie w przypadku złożenia drogą elektroniczną zamówienia / zapytania (o naszą ofertę, wycenę itd.) w celu komunikacji z Państwem aby ustalić szczegóły zamówienia / zapytania, poinformować o gotowości zlecenia.
Wszelkie udostępnione nam przez Państwa dane są bezpowrotnie usuwane po zakończeniu procesu realizacji zlecenia / informacyjnego (dot. zapytania).

Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Informujemy, iż przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania i usunięcia swoich danych osobowych.
Dane udostępnione przez Panią/a nie będą udostępniane podmiotom trzecim i nie będą przetwarzane przez naszą ani żadną inną firmę w celach marketingowych. Bo jesteśmy fajni i nie molestujemy ludzi reklamami 🙂
A Wasze bezpieczeństwo jest dla nas bardzo ważne.


Nadruki
O nas
Kontakt
Cennik