Zamów przez internet

Zamów przez internet

Możesz przesłać plik do wydruku, oprawy pracy, bindowania, wydrukowania na kubeczku.

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania lub skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić szczegóły zlecenia.

 

Zamów przez internet:

Hasło - słowo klucz potrzebne do odbioru zlecenia (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer kontaktowy w celu wysłania SMS o gotowym zleceniu (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Załącz plik 1

Załącz plik 2

lub podaj link do pobrania

captcha

wprowadź powyższy kod

 Informujemy, że podane przez Państwa dane osobowe  będą przetwarzane i administrowane zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich informacji (nazwa RODO) oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE przez firmę Monika Wiktor "DODO" z siedzibą przy ul. Zdunów 18E/2 w (30-428) Krakowie w przypadku złożenia drogą elektroniczną zamówienia / zapytania (o naszą ofertę, wycenę itd.) w celu komunikacji z Państwem aby ustalić szczegóły zamówienia / zapytania, poinformować o gotowości zlecenia.
Wszelkie udostępnione nam przez Państwa dane są bezpowrotnie usuwane po zakończeniu procesu realizacji zlecenia / informacyjnego (dot. zapytania).

Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Informujemy, iż przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania i usunięcia swoich danych osobowych.
Dane udostępnione przez Panią/a nie będą udostępniane podmiotom trzecim i nie będą przetwarzane przez naszą ani żadną inną firmę w celach marketingowych. Bo jesteśmy fajni i nie molestujemy ludzi reklamami 🙂
A Wasze bezpieczeństwo jest dla nas bardzo ważne.


Nadruki
O nas
Kontakt
Cennik