Zamów przez internet

Nowość! Zamówienie druku z wysyłką.
Składając zamówienie poinformuj nas czy chcesz abyśmy wysłali Ci wydrukowane materiały. Wygenerujemy dla Ciebie zamówienie indywidualne w naszym sklepie, gdzie dokonasz płatności online i zamówisz dostawę na wskazany adres lub do wybranego paczkomatu.

 

Zamów wydruk przez internet:

Zamówienie możesz złożyć przez poniższy formularz formularz, lub wysłać do nas tradycyjnym mailem: nanducafe@gmail.com
Pamiętaj! W treści wiadomości opisz w jaki sposób mamy wykonać Twoje zlecenie np. Wydruk dwustronny czy jednostronny, kolorowy czy czarnobiały, jaki rodzaj oprawy, ile kopii itd.

Uruchamianie Kuriera Plików...
(w przypadku problemów przejdź na proste
przesyłanie plików
). Informujemy, że podane przez Państwa dane osobowe  będą przetwarzane i administrowane zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich informacji (nazwa RODO) oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE przez firmę Monika Wiktor "DODO" z siedzibą przy ul. Zdunów 18E/2 w (30-428) Krakowie w przypadku złożenia drogą elektroniczną zamówienia / zapytania (o naszą ofertę, wycenę itd.) w celu komunikacji z Państwem aby ustalić szczegóły zamówienia / zapytania, poinformować o gotowości zlecenia.
Wszelkie udostępnione nam przez Państwa dane są bezpowrotnie usuwane po zakończeniu procesu realizacji zlecenia / informacyjnego (dot. zapytania).

Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Informujemy, iż przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania i usunięcia swoich danych osobowych.
Dane udostępnione przez Panią/a nie będą udostępniane podmiotom trzecim i nie będą przetwarzane przez naszą ani żadną inną firmę w celach marketingowych. Bo jesteśmy fajni i nie molestujemy ludzi reklamami 🙂
A Wasze bezpieczeństwo jest dla nas bardzo ważne.


Nadruki
O nas
Kontakt
Cennik